Виставка у Києво-Печерській Лаврі

На території Національного Києво-Печерського історико -культурного заповідника в Музеї українського народного декоративного мистецтва відбулася виставка "Галицький Фаберже". На виставці були представлені каменерізні композиції Олександра Мірошникова, дивлячись на які згадуються імена і роботи відомих майстрів, і перш за все, Карла Фаберже. Каменерізні традиції Фаберже Олександр Мірошников розвиває насамперед через різноманітність матеріалів, кольорів і насиченість композицій ювелірними деталями, багато з яких дивують самі по собі.


Презентація альбому Самородок

У Національному музеї етнографії та художнього промислу (м.Львів, пр.Свободи, 15) за участю відомих вчених, письменників та мистецтвознавців відбулася презентація альбому «Самородок» Олександра Мірошникова.


08.12.2015р. у Львівській ОДА відбулось урочисте вручення Державних нагород та грамот

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №632/2015

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

За значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність постановляю:

Присвоїти почесне звання:

ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ»

МІРОШНІКОВУ Олександру Васильовичу — ювелірові-граверу, Львівська область

09 листопада 2015 року №632/2015


Виставка та Бал Фаберже в м.Пярну (Естонія) 09.01.2016 р


Виставка у львівському палаці мистецтв 22 лютого 2018


Зустріч з Надзвичайним та Повноважним послом Республіки Хорватія Томісловом Відошевічем в MIROарт студії


Наукова конференція Львівської Ставропігії у Жовкві

Нагородження Алиськевича Адріана Орденом гетьмана України Петра Сагайдачного.


Паломницька подорож до давних християнських святинь, що на горі Афон (Греція),а також о.Корфу, Малий Афон, Метеори


Позитивна подія (новина) від Патріарха

В цей день освячення Руси-України отримали Благословену Грамоту від Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. З Володимиром Гаюком, Лесею Сивою, Віктором Проданчуком.


Президент Всесвітньої федерації Фітнесу Едмундас Даубарас

В гостях у Друга.

DSc. EDMUNDAS DAUBARAS is the President WFF-WBBF International (World Fitness Federation, World Body Building Federation), Klaipeda, Lithuania. Василь Беспаленко ( Львівський державний університет фізичної культури)

Інфо : Василь Іванович Беспаленко 04.12.1948 р.н.: Чемпіон України; 2 – разовий Чемпіон Європи; 3-разовий Чемпіон світу; – Всесвітньої Федерації Фітнесу. / WFF; WBBF /; 1971, 2002р. – Чемпіон Прибалтики; Призер Чемпіонатів СССР, 1983 р. – Чемпіон Радянського Союзу, м.Даугавпілс, Латвія; Призер Меморіалів Георгія Тенно з 1972 по 1981 р; Призер Турніру «Янтарний Приз » з 1975 по 1983р. Чемпіон Латвії 1972, 1974, 1976, 1979, 1981р. Призер Чемпіонатів Європи НАББА.1992, 94, 97; Призер Міжнародних Турнірів у ПНР, Болгарії, Чехословаччини.


Дубаї, Шарджа

ОАЕ Дубаї, Шарджа - перший християнський храмовий комплекс на Аравійському півострові


Зустріч з Вікторією Лук'янець

Одна з найтитулованіших українських оперних співачок, Народна артистка України, Вікторія Лук'янець.


Бал Фаберже у Фаєрмонт Готелі


Візит лауреата Нобелівської премії миру, Стахіва Євгена-Зенона Євгеновича

Візит лауреата Нобелівської премії миру, доктора наук, професора Стахіва Євгена-Зенона Євгеновича до Львова

Євген-Зенон Стахів — американський вчений українського походження Директор з міжнародних проектів Інституту водних ресурсів Корпусу інженерів армії США.Лауреат Нобелівської премії миру 2007 року інженер, доктор наук з водних ресурсів, професор керівник інституту географії та екології університету Джона Гопкінса

Упродовж 28 лютого - 1 березня м. Львів відвідує лауреат Нобелівської премії миру, доктор наук, професор Євген-Зенон Євгенович Стахів з метою вшанування його наукових здобутків у науковому та студентському середовищі.

Довідково: Євген-Зенон Стахів народився у м. Львові 21 грудня 1944 року в сім'ї відомого українського підпільника, діяча ОУН Євгена Павловича Стахіва. Емігрував із родиною до США з Австрії в 1949 році. Вивчав гідрологію. Здобув докторський ступінь із управління водними ресурсами в Університеті Джона Хопкінса в Балтіморі. Проводить дослідження в цій галузі, спеціалізуючись на розробці методів управління водними ресурсами великих річкових басейнів та протиповеневого захисту в умовах кліматичних змін. Очолює управління міжнародних проектів Інституту водних ресурсів Корпусу інженерів армії США .

З 1989 року Євген-Зенон Стахів працював у Міжурядовій групі експертів ООН зі зміни клімату (IPCC) як провідний експерт із дослідження водних проблем і ввійшов до числа лауреатів Нобелівської премії Миру за 2007 рік.[3][4] Упродовж останніх десяти років очолював двосторонню (США — Канада) комісію з розробки та впровадження стратегій поліпшення стану Великих озер. За програмою «Екологія та політика» викладає два курси: - Інтегроване управління водними ресурсами, - Спецкурс у галузі екологічних наук та політики.

Автор популярного підручника «Практичні інженерні підходи до адаптації клімату» . Вчений у галузі системи водних ресурсів Землі. Технічний директор Міжнародного центру інтегрованого управління водними ресурсами ЮНЕСКО ( ICIWaRM).

Автор проектів водного і екологічного планування у США, Бангладеш, басейні Аральського моря, Іраку, Афганістані, Вірменії та Україні

Працює з ЄЕК ООН та ICIWaRM над проектом « Україна-Молдова транскордонний Дністер Р.»

У 2003 році Євген-Зенон Стахів призначений міністром водного господарства та іригації в Іраку в складі тимчасової війської адміністрації.


Ставропігійці в гостях у MIRO