Олександр Мірошніков «Галицький Фаберже» - художник-ювелір, народився 6 серпня 1962 року в м. Миколаєві

   Повний кавалер нагород Меморіального фонду Фаберже.

   Більше 20 років присвятив роботі з дорогоцінним камінням та металом. Він творить унікальні композиції, які вражають і змістовою наповненістю, і віртуозністю виконання. З «мертвих» нефриту, опалу зробить підсніжники, які не відрізниш від натуральних, із гірського кришталю – спінену воду, в якій плавають рибки, із золотих волосинок виплекає пшеничний лан. У його пташки з жучком у дзьобику сотні золотих пір’їнок…

   Роботи Олександра Мірошнікова зберігаються у приватних колекціях України, Російської Федерації, Європи, Америки та ОАЕ. Твори майстра експонувалися в музеях i галереях Львова, в Музеї українського народного декоративного мистецтва в Києві.

  В його колекції нагород – всі ордени міжнародного меморіального фонду Карла Фаберже:орден Карл Фаберже 2-ї ступені, орден Михайла Пєрхіна, орден Карла Фаберже 1-ї ступені, орден Франца Бірбаума, орден Денісова-Уральського, Ювілейний орден меморіального фонду Фаберже.

   Слід зазначити, що однією з вагомих нагород, найвищою відзнакою в області каменерізного мистецтва - «Орденом Денисова-Уральського» ювелір нагороджений першим в історії України i став одним з 27 кавалерів цього ордену в світі.